Опитування з питань відкритого банкінгу

Про опитування

Відкритий банкінг – це політика, яка дає змогу фінансовим установам обмінюватися інформацією між собою та зі сторонніми провайдерами. Обмін інформацією відбувається через API – набір протоколів, що визначають технічні аспекти обміну даними.

 

Інформація, якою обмінюються в межах політики відкритого банкінгу, зазвичай поділяється на загальнодоступну (дані, доступні кожному користувачеві, наприклад: місця розташування банкоматів, години роботи банківських відділень, курси обміну валют тощо) та приватну (дані, пов’язані з конкретною особою чи компанією, наприклад, щодо залишку на рахунку, деталей трансакції тощо).

 

Існують різні підходи до впровадження принципів відкритого банкінгу. Це опитування має на меті оцінити поточний стан обміну інформацією у фінансовому секторі, потенційні бар’єри та проблеми для впровадження відкритого банкінгу. Ця інформація допоможе оцінити доцільність різних варіантів політики та обрати відповідну модель відкритого банкінгу в Україні.

 

Просимо дати відповіді на наведені нижче запитання. У всіх запитаннях допускається кілька відповідей. Заздалегідь дякуємо за пояснення до наданих відповідей або зазначення додаткової інформації у відповідних полях або в кінці опитування.

Пройти опитування в окремому вікні